Czym jest wirtualna centrala TeleCube

Co to jest wirtualna centrala TeleCube?

Wirtualna centrala (e-centrala) TeleCube to nowoczesne rozwiązanie telekomunikacyjne, działające w chmurze. Sprawdzi się ona zarówno w małym gabinecie medycznym jak i dużym szpitalu czy przychodni.

Czym jest wirtualna centrala TeleCube i dlaczego doskonale sprawdza się w placówce medycznej?

TeleCube usprawni komunikację telefoniczną z Twoimi pacjentami, kontrahentami oraz pomiędzy Twoimi pracownikami. Przykładowo: Dzwoniący pacjent będzie automatycznie kierowany do odpowiedniego odbiorcy, według schematu, który opracujesz. Poza tym już nigdy nie usłyszy on sygnału zajętości, ponieważ nawet gdy wszystkie linie będą zajęte, będzie mógł oczekiwać w kolejce, słuchając przyjemnej muzyki. Do tego po rozmowie Twój pacjent może otrzymać automatyczną wiadomość SMS np. ankietę lub komunikat o terminie wizyty.

Dodatkowo, w prosty i przejrzysty sposób (via Panel Klienta, dostępny 24 h/ 7 dni, poprzez przeglądarkę internetową) będziesz zarządzał wszystkimi usługami i urządzeniami (które również dostarczamy) telekomunikacyjnymi w Twojej placówce oraz kontrolował i analizował (dzięki generowanym raportom) rozmowy telefoniczne Twoich pracowników.

E-centrala TeleCube to 4 pakiety, różniące się ceną (od 39 zł netto / mc), ilością numerów oraz dostępnymi funkcjami (oferujemy m.in.  IVR, kolejkowanie, automatyzacja SMS, nagrywanie rozmów, telekonferencje, bilingi i raporty, widget callback, książka telefoniczna, wirtualny lektor).

Konkretny pakiet można obecnie wypróbować przez 14 dni, bez zobowiązań i opłat. Dodatkowo przyznajemy darmowe minuty na testowe połączenia.

Jesteśmy dostawcą E-centrali, ale też operatorem telefonii VoIP TeleCube. W naszej ofercie posiadamy:

N

Numery telefoniczne
z blisko 60 krajów

Numery polskie (w opcji zakupu lub przeniesienia do TeleCube), dostępne w ramach pakietów oraz zagraniczne z blisko 60 krajów (za dopłatą, od 19 zł netto / miesiąc).

N

Urządzenia telefoniczne
i komunikator VoIP

Telefony stacjonarne przewodowe i bezprzewodowe VoIP oraz darmową aplikację VoIP TeleCube SIP (do rozmów poprzez laptop lub komputer), z opcją wideorozmowy.

N

Tanie i darmowe
rozmowy telefoniczne

Bezpłatne połączenia pomiędzy użytkownikami TeleCube oraz rozmowy od 5 groszy netto / minutę (m.in. na polskie i niemieckie numery stacjonarne).

Opinie placówek medycznych o TeleCube

„Obsługa centrali telefonicznej jest bardzo prosta i intuicyjna. Wszelkich zmian w centrali można dokonać dosłownie w kilka minut. Połączenia są bardzo wysokiej jakości, dodatkowym atutem jest możliwość odsłuchania rozmowy w każdej chwili!”

Monika Uchańska
Zastępca Kierownika Przychodni
Przychodnia Premium Medical

„Korzystam z usług TeleCube od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Cieszy mnie fakt, iż nie jestem dla TeleCube kolejnym numerem, ale dzwoniąc w konkretnej sprawie jestem identyfikowany przez pracownika, co bardzo usprawnia współpracę.

Andrzej Kupilas
Właściciel
Klinika AKMED

Dzięki zastosowaniu schematu centrali zawierającego większość dostępnych funkcji, jak np. IVR, kolejkowanie czy zapowiedzi głosowe, zarządzanie telekomunikacją w naszej firmie stało się dużo łatwiejsze. Przekłada się to korzystnie na komunikację z naszymi pacjentami.

Michał Niewiński
Właściciel
NZOZ PsychoMEDIC.pl

Nasza długotrwała współpraca opiera się na abonamentowej usłudze, która zawiera w sobie pełną pomoc techniczną i wsparcie. Dzięki rozwiązaniom technologicznym świadczonym przez TeleCube, jesteśmy w stanie spełniać potrzeby naszych Pacjentów.

Marek Markiewicz
Kierownik medyczny
Perfect Smile Clinic Garnizon

„Współpraca w zakresie obsługi technicznej, niezawodność oraz ciągłość w dostawie usług są niezaprzeczalnymi atutami TeleCube. Ponadto warto podkreślić, że wszystkie sprawy zgłaszane działowi obsługi klienta są realizowane profesjonalnie i terminowo.

Justyna Przybyszewska
Prezes Zarządu
JBM GRUPA MEDYCZNA Sp. z o.o.

Klienci TeleCube z branży medycznej

Skontaktuj się z nami

W celu kontaktu wypełnij poniższy formularz

lub zadzwoń — +48 221 13 14 15

Kontakt

Pytania i oferty prosimy przesyłać poprzez powyższy formularz lub na adres e-mail: info@telecube.pl

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00.

221 13 14 15

info@telecube.pl

ul. Toszecka 101,
44-100 Gliwice